POSTAVY

27. srpna 2008 v 20:13 | MAJUMACHI |  SPIRITED AWAY
Chihiro
Je hlavní hrdinkou celého příběhu.Má deset let a než se dostala do"Fantazie" byla takové malé ukřičené telátko.Chihiro má hnědé vlásky a tmavěmodré oči.Když byla Chihiro malá topila se ale někdo ji zachrání(to se dozví až potom kdo).Její nové jméno ve "Fantazii" je San.Chihiro má ráda Haka a ve filmu ho i zachrání pomocí bylinkového koláče , který ji dal Říční Bůh.Její kamarádka je Lin , která ji pomohla dojít k Jubabě aby ji dala práci.
Haku
Je kluk,který umí čarovat a umí se taky proměnit v draka.Kdysi přišel za Jubabou s prosbou ,že se chce naučit čaroovat a ona ho to vážně naučila.Ve"Fantazii" ho oslovují Mistře Haku.Haky kdysi také dorazil do "Fantazie" jako Chihiro.Je zvláštní tím,že si nezapamatoval své pravé jméno,ale Chihirino si pamatuje.Lin o něm tvrdí,že je Jubabin poskok.Haku málem zemřel,protože ukradl pro Jubabu Zenibinu pečeť,ale San ho zachránila.Jo a San už zná od narození a má ji taky rád.Jeho pravé jméno je ve skratce Kohaku.
Jubaba
Je vládce "Fantazie".Ovládá všechny tím že jim dává nové jména.Má dobrou sestru Zenibu (mimochodem jsou to dvojčata),ale nesnáší se navzájem.Nezvané hosty proměňuje v prasata.Má "malé" mimino,které je strašně tlusté, veliké, rozmazlené a uřvané.Nesnáší když se rozbrečí.Jubaba kdysi slíbila dát práci komukoli kdo o ni požádá.To je jeden z důvodů proč ji dala Chihiro.Ale když ji někdo odmlouvne příkaz promění ho v prase nebo jiný dobitek.Tak to stojí ve smlouvě kterou musí podepsat ti,kteří tam chtějí pracovat.
Lin
Taky pracuje ve "Fantazii".Je docela milá a přátelská,ale taky hodně drzá.Má hnědé vlasy a hnědé oči.Může ji být kolem 17.Nosí Kamazimu jídlo.Lin je kamarádka Chihiro a taky ji chrání,dohlíží na ni a pracují spolu.Byla to právě ona kdo pomohl Chihiro se dostat k Jubabě.Nemá Haka moc v lásce , myslí si o něm , že je Jubabin poskok.
Kamazi
Je otrok připoutaný ke kotli co ohřívají vodu do lázní.Někdy je protivný,ale většinou je hodný a v pohodě.Nosí brýle,je poměrně starý a má osm končetin.
Zeniba
Je sestra Jubaby(ta hodná polovička).To ona proměnila její dítě v myšku.Vlastní Zenibinu pečeť,kterou chce dostat Jubaba.Oběví se skoro až někde na konci filmu.
Bez jména
Tohoto ducha(nebo co to je) vypustila do lázní Chihiro.Těžko říct jestli je hodný nebo zlý.V lázních lákal lidi na zlato,aby je mohl sníst.Furt se chtěl zavděčit Chihiro za to ,že na něj byla hodná a pustila ho dovnitř a furt ji nabízel zlato ona to však odmátala ,řekla mu že teďkom musí zachránit Haka a že zlato nepotřebuje.Tak aspoň šel s ní k Zenibě.Po zachránění Haka zůstal tento duch se Zenibou v její chaloupce.Tento duch nemá jméno.
Mimino Jubaby
Je veliké,tlusté,uřvané a rozmazlené.Když začne ječet tak Jubabu privádí k šílenství.Když Chihiro omylem zabloudila do jeho pokojíku nechtěl ji pustit a chtěl si s ní furt jenom hrát.Zeniba ho proměnila v myšku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama