SORA NAEGINO AKEJKLÍŘ

23. srpna 2008 v 21:57 | MAJUMACHI |  KALEIDO STAR
SORA NAEGINO
Krevní skupina: 0
Vlasy: Fialové
Oči: Hnědé
Narození: 23.11
Výška: 160 cm
Věk: 16 let
Národnost: Japonsko
Sora je neuvěřitelně potrhlá, ale to prostě k ní patří.Je milá a neopouští své přátelé.Z Japonska se přestěhovala kvůli Kaleido Stage, chce se stát nejlepší akrobatkou na světě.Jejím partnerem do budoucna bude Leon Oswald, ke kterému budu postupně něco i víc cítit, ale nejspíž jen přechodně:)Jako malé jí zemřeli oba rodiče a tak se jí ujal adoptivní rodiče.Hodně si rozumí s Leilou s kterou bude často vystupovat.Je odhodlaná a taky tvrdohlavá a právě proto ji všichni mají tak moc rádi.Má mladší sestru Jume.
FOOL ( KEJKLÍŘ - DUCH JEVIŠTĚ)
Krevní skupina: žádná ( je to přece duch )
Vlasy:Špinavý blond
Oči:Hnědé
Výška: 30 cm
Věk: nikdo neví
Národnost: prý Francie,ale když je to duch, tak kdo ví
Kejklíř je opravdu tak trochu více perverzák, ale on to myslí dobře N_N
Je to duch divadla Kaleido Stage a můžou ho vidět jen vyvolení, třeba právě taková Sora a teď i Layla a ke konci i Rosseta. To, že ho někdo vidí, znamená že si vyvolila jeviště a dokáže předvést Legendární akrobatické číslo.Je to taková legrační postava a věští z karet co bude a nemine naší Soru.V druhé části seriálu už věští pomocí koule a to, ze souhvězdí jednotlivých postav.
Minulost:
Jeho minulost je záhadná, když ještě žil, zamiloval se do ,,Princezny bez úsměvu" .Jediný on dokázal na jejím tváři vykouzlit úsměv.Princezna ho milovala, byl pro ní anděl...Ae královy sloužící tuhle lásku zkazili, jednou když byl opět u ní, vtrhli do komnaty a Kejklíře zabili...
Fool 6Fool 16Fool 11
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama